Logo active DATA
Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna


Zajmujemy się obsługą informatyczną firm, instytucji oraz osób prywatnych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a poza dbałością o jego zaplecze informatyczne, zapewniamy mu pełne bezpieczeństwo i poufność informacji. Ponadto oferujemy Państwu sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz projektowanie i wykonawstwo sieci. Posiadane przez nas wiedza i umiejętności pozwalają nam sprostać wielu wyzwaniom i zleceniom. Zapewniamy Państwu szereg profesjonalnych usług informatycznych w konkurencyjnych cenach.

Telefonia internetowa VOIP

Telefonia internetowa VOIP


VoIP (ang. Voice over IP) to technologia umożliwiająca przesyłanie głosu za pomocą łączy internetowych, zamiast wykorzystywania tradycyjnych łączy telefonicznych.

Sieci komputerowe

Sieci komputerowe


Chcesz mieć niezawodną sieć internetową? Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą.

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy


Jeśli zależy Ci na sprawnym funkcjonowaniu Twojego zaplecza komputerowego i nie możesz pozwolić sobie na jakiekolwiek przestoje..
Jeśli Twój sprzęt uległ awarii - dzwoń do nas!

Tonery do drukarek

Tonery do drukarek


Skończył Ci się atrament lub toner w Twojej drukarce? Ceny oryginalnych tonerów są dla Ciebie kosmicznie wysokie? A może szukasz oszczędności?

Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy


Komputery, monitory, notebooki, drukarki, routery, switche. Jeśli myślisz o zakupie sprzętu komputerowego, zgłoś się do nas. Udzielimy Ci fachowej porady oraz dostarczymy sprzęt na miejsce.

Copyrights © 2010 ACTIVE DATA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by Kentico CMS for ASP.net